Avea Telefonumun İnterneti Bilgim Dışında Açılması!

Dilek C. |

1 Mayıs 2013 tarihinde şikayet com şikayetimi bildirmiştim. Telefonumun interneti bilgim dışında açılmış. Faturam 153 bin küsur gelmişti. Müşteri hizmetleri telefonum bozulunca parça değişimi neden deyip faturamı 3 e böldüler.

Sikayetvar a bildirdikten sonra arayıp inceleyeceğiz söylediler., fakat 25 gün geçti, halen inceleme sonucunu bildirmediler. Ben bana çıkartılan borcun taksitlerini ödüyorum. Tüketici haklarına şikayet edeceğim.

Etiketler :

Bilgilendirme Fatura Gönderimi İnternet/3G Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  10:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Mayıs
  08:45

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş