Avea Telefonum Kayıt Dışı Çıktı!

Mahmut K. |

Yaklaşık 5 ay önce Samsung GT-S5610K cep telefonu aldım. telefon bir müddet sonra arama yaparken donmaya, kendi kendine kapanıp açılmaya, karşı tarafa sesi kötü iletmeye, bazen çekmemeye başladı.

Yani aldığım telefondan memnun olduğum hiçbir taraf yoktu. aldığım yere şikayetimi ilettim telefon garantiye gönderildi ve format atıldı adı altında aynen geri gönderildi. ve eskisinden daha da kötü oldu.

İkinci kez garantiye gönderdim ve bir süre sonra Samsung marka cep telefonunun kayıt dışı olduğu ve 1 hafta içinde kapatılacağı bilgisi geldi ve yeni imei numarası yüklenerek tel yeniden geldi. suan telefonu kullanıyorum ama hiç bir memnuniyetim yok. ne yapacağımı bilemiyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  12:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Mayıs
  14:04

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş