Fehmi Ş. Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkürler Avea

Avea Telefonum Bozuk Çıktı!

Fehmi Ş. |

Avea fatura üzerinde Huaweı g7 telefon aldım. Aldığım telefon henüz 3 gün kullanıyorken şebeke hatası verdi. Arada 2 gün geçti hoparlör bozuldu Van Avea Serka iletişim'de aldım. Henüz bir hafta dolmayan telefonu değiştirmek istedim. Değiştirmediler. Ben bu telefona boşuna para veriyorum şu an. Beni bu telefondan kurtarın. Her gün bir problemle karşılaşıyorum. Bu teknik arızayla aldığım yere gittiğimde bunlar garanti kapsamı dışındadırlar diyorlar. Böyle bir şey olabilir mi? 10 dakika arayla şebeke düşüyor. Telefonu açıp kapatıyorum sonra düzeliyor. Hoparlörü 2 güne dayanamadı. Ben bu telefonu değiştirmek istiyorum. Hem de çok acil. Şu an boşuna para verdiğimi düşünüyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fehmi Ş.
  11 Temmuz
  00:11

  İlginize teşekkürler Avea

 • 10 Temmuz
  16:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Temmuz
  09:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş