Avea Telefonum 3-4 Gündür Çekmiyor!

Cüneyt D. |

Ben yaklaşık 2 ay önce Avea'ya çektim.son 3 gündür telefonum çekmiyor. Attığım mesajlar yerine yaklaşık 5 -6 saat sonra ulaşıyor ve bir mesajı 4- 5 kere göndermek zorunda kalıyorum. Aynı operatörden başka birinin bana attığı mesajda çok geç geliyor anca cam kenarında olduğunda veya elimde tuttuğum taktirde çekiyor o da çok az. Aynı operatörden başka birisinin hattında bir sorun yok üstelik. Böyle devam ettiği taktirde operatörümü değiştirmek durumunda kalacağım. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  15:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Mayıs
  09:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş