Avea Telefondan Haber Yok!

Veysel D. |

Avea inTouch 4 aldım. Telefonun camını kırdım ( İzmir/ Kemalpaşa/ Tuğra İletişim) bayiye verdim, bayi 10 gün içinde tamir fiyatını size söyleriz dedi, 15 gün geçti haber yok dediler. Bunun üzerine ben ( Teleservice) numarasını buldum, aradım para ödemesi yapın tamir olsun dediler. 24 saat içinde ödemeyi yapıp dekontu gönderdim ve bayiye geldim bayi gayet soğukkanlılıkla telefondan haber olmadığını söyledi ve ben bayiye parayı yatırdığımı söyledim. Bayiyi Avea'ya şikayet ettim sonuç bulamadım, Teleservice'i şikayet ettim yine sonuç yok, Avea müşteri hizmetlerini şikayet ettim yine sonuç yok. 16/02/2015'te verdim 09/02/2015 hala telefon yok kimi kime şikayet edeyim bilmiyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Nisan
  11:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Veysel D.
  12 Nisan
  11:49

  Avea aradı ve diyor ki biz hiçbir şey yapamayız kendi sorununuz servis işi bizi ilgilendirmiyor biz sadece telefon satarız siz tele service ile ne yaparsınız ben bilmem

 • 09 Nisan
  17:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş