22 Ekim 2015

Avea Telefonda Müşteri Hizmetlerine Ulaşamamak...

Avea hat kullanıcısıyım. Bakırköy'de evde ancak pencereyi açıp pencere kenarından telefon görüşmelerini yapabiliyoruz. Aynı konuyu 3 hafta önce ihbar eden kullanıcıya Bakırköy Belediyesi ile sorun yaşanması nedeniyle bu sıkıntı olduğu, en yakın zamanda sıkıntının giderileceği belirtildiği halde bugüne kadar Bakırköy genelinde sıkıntı devam etmektedir.

Bugün Avea'yı aradığımda, telefonda dakikalarca reklam ve konuşmalardan sonra yapılmak istenen işlem ile ilgili rakamlar verilerek bunları tuşladığım da görüşmem istenmesine rağmen her türlü rakamları yazdığım halde müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Çünkü telefonda sayılan rakamlar arasında Müşteri hizmetleri sayılmadığından ulaşılamıyor.

İbrahim 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • İbrahim 23 Ekim 2015

    Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir deniliyor, ancak nasıl ulaşılacağı belirtilmiyor. 500 ü aradığınızda karşınıza Müşteri hizmetlerine ilişkin bir rakam söylenmiyor ki o rakamı yazıp da müşteri hizmetlerine ulaşabilesiniz. Görevliler herhalde şikayetleri okumadan, basma kalıp olarak herkese aynı maili gönderiyorlar. Şikayetimde müşteri hizmetlerine ulaşamadığımı gerekçesi ile birlikte belirttiğim halde net bir açıklama yapılmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön