Avea Telefon Sinyal Problemi!

Ömer Ö. |

Ben Düzce Merkez de oturuyorum. Uzun yıllardır Avea kullanıcısıyım. Şuan Avea beni ve burada Avea kullananları kanser etmek üzere. Merkezde dahi hat çekme problemi yaşıyoruz. Sürekli sinyal tamamen kayboluyor. Bir gidip bir geliyor. 3G deseniz evlere şenlik.

Maalesef taahhütüm olduğu için numaramı da taşıyamıyorum. ve bu hat alma problemini de düzeltmeye hiç niyetleri yok. Reklamlarında rakip firmalara laf söylemek yerine ilk önce kendi problemlerini düzeltseler çok daha başarılı olurlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  18:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Haziran
  16:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş