Avea Telefon Numaramı İnternette Girilen Siteye Verdi!

Ümmet B. |

İnternette her yere reklamını koyan ve 2 tık ile üye olunup sorgu sual sormadan tanesi 0.90 kuruştan Avea müşteri temsilcisinin de itiraf ettiği bilgisayar sisteminden kalıplaşmış tanışabilir miyiz mesajlarının (istiyoruz deseniz böyle bir insan yok zaten) nereden geldiğini anlayana kadar 12 sms gönderilmiş.

En basit site üyeliği bile aktivasyon güvenlik sorusu vs. isterken paranın basit kazanma yolu bulunmuş. BTK'ya yazı yazdım üyeliğim aktivite olsun göndereceğim hemen sonra sırada BİMER var. Bu soruna bir çözüm bulun.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  13:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Nisan
  15:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş