Avea Telefon Kendi Kendine Kapanıyor!

Emre K. |

Telefonu aldım ve 10. günden beri telefon kendi kendine kapanıyor.Şarja takılıyken bile kapanabiliyor ve ekrana Avea inTouch 2 logosu geliyor. Günde 3 kere şarj etmek zorunda kalıyorum neredeyse. Ayriyeten telefon çok ısınıyor.

15. gün Mecidiyeköy Meydandaki Avea'ya götürdüm, Levent'teki Telpa binasına götürmem gerektiği söylendi. Levent'teki Telpa'ya götürdüğümde ise Avea inTouch2' nin Telpa garantisinde olduğu fakat servis için Teleservice'e götürmem gerektiğini söyledi.

Şehir dışı seyahatim nedeniyle telefonsuz kalmamak adına telefonumu servise de gönderemedim. Acil olarak bana yardımcı olmanızı istiyorum.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  08:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Haziran
  09:27

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş