Avea Telefon Kampanyası

Büşra B. |

Evet çok güzel bir kampanya yapmışsınız hala da devam etmekte ama satılan ürüne sahip çıkmıyorsunuz! 3 aylık iPhone 6 telefonum bir anda ısınarak kapandı tek bir darbe çizik yok. Servisine gönderdim bana fiyat çıkartıp telefonun değişim olacağını söylediler şuan 2 adet cihazım var faturalarım düzenli ödeniyor ben iyi bir müşteri iken Avea iyi bir satıcı olmadı bir daha asla kullanmayacağım.

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  10:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  11:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş