Avea Telefon Cezası!

Ercan K. |

Avea' dan tarifem üzerinden 24 ay taahhütlü olarak indirimli telefon almıştım. Geçen yıl tarifemi değişmeme rağmen taahhüt sonlandırılmadı. Bu sene tarifemi tekrar değiştirdiğimde tarafıma hiçbir uyarıda bulunulmadan 210 lira fatura kesildi.

Müşteri hizmetleri (!!!) ne sorduğumda taahhütümün bu tarifeyi kapsamadığını bundan dolayı telefonun cezasını kestiklerini söylediler. tamamen kendi hataları nedeniyle oluşan bu durum nedeniyle birşey yapamayacaklarını belirttiler. Ben bu cezanın iptalini istiyorum.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  15:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ercan K.
  28 Haziran
  11:07

  Avea kendi eksikliginin faturasini musteriye kesiyor.
  e

 • 04 Haziran
  14:02

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş