Avea Telefon Çekmiyor!

Yasin Ü. |

Son 1 aydır ikamet etmiş olduğum İstanbul Sarıyer Emirgan semtinde Avea hattımı gerek sokakta gerek evimde kullanamıyorum. Konu ile ilgili 2 defa müşteri hizmetlerini arayarak başvuruda bulundum. Müşteri temsilcisi bölgedeki baz istasyonunun iptal olduğunu ve yeni bir baz istasyonu kurulacağını söylediler. Hayatımızın artık en önemli en gerekli bir gerçeği haline gelen cep telefonumu Emirgan'da kullanamama rağmen bana her ay fatura göndermeye devam ediyorlar. Arıza giderilene kadar hiçbir şekilde ücret alınmamasını talep ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  09:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Şubat
  14:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş