Avea Telefon Ayarlarımı da İptal Ettirmem Gerekiyormuş!

Erdal A. |

Kamu plus tarifesine abone olmuştum. 2013 kış aylarında hattımın üzerine 6 aylık paket aşımsız internet aldım. Haziranda bitecek sözleşmemi iptal ettirmek için mayıs ayında müşteri hizmetlerini aradım ve internet paketimi süresi dolunca iptal ettirmek istedim. Müşteri temsilcisi hattıma tanımlı internet paketimi iptal ettiğini bundan sonraki fatura döneminde bunun faturaya yansımayacağını söyledi.

Bana hep ortalama 35-55 arası gelen fatura temmuz ayında 120 TL geldi. Müşteri temsilcisini aradım. Bana denen aynen şu; internetinizi iptal ettirmişsiniz ama telefon ayarlarınızı iptal ettirmemişsiniz. Nereden bilebilirim telefon ayarlarının da iptal edilmesi gerektiğini dedim bunu bana ilk aradığımda neden söylemediniz o zaman? Avea mı bir daha asla!

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  12:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Erdal A.
  19 Ağustos
  10:11

  bir daha avea mı asla!!!!

 • 14 Ağustos
  12:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş