Avea Teknosa Hediye Çeklerini Göndermiyor!

Emel B. |

Avea dan yeni hat satın aldım. Üstelik 4 adet. 24 ay kontratlı olarak aldığım hatlarımın her biri için teknosadan hediye çeki kampanyası mevcut. Ancak hatları alıp sözleşmeyi yaparken çok kısa sürede tarafıma iletileceği söylenen hediye çeklerim hala gelmedi. Üstelik gün aşırı aradığım müşteri hizmetleri de konuyla ilgili hiç bir yetkili birimin olmadığını ve beklemem gerektiğini elbet bir gün geleceğini söyledi.

Ama o bir gün ne zaman yada hangi tarih aralıklarında olabileceğini kimse bilmiyor. Tüm ön yargılarıma rağmen bu kampanya bana hitap ettiği için tercih etmiştim ama şimdiden bin pişmanım. İnsanları bu kadar yormak , bekletmek ve bir bilinmezliğin içinde bırakmak AVEA ya çok yakıştı.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Nisan
  14:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş