Tuğba Ç. Teşekkür Mesajı

21 Kasım'da Avea, cep telefonuma teknosa hediye çeki şifresini göndermiştir. Umarım hediye çekini kullanırken bir sorunla karşılaşmam.
Teşekkür ederim.

Avea Teknosa Hediye Çekini Göndermedi!

Tuğba Ç. |

04/11/2013 tarihinde Avea'ya numaramı taşıdım. Açıkçası ilgimi Avea'nın hediye çeki kampanyası çekmişti fakat taahhüt etmiş oldukları Teknosa çekinin elimize bir türlü ulaşmamasıyla ile ilgili şikayetleri de burada görünce şaşırdım. Tek mağdur ben değilmişim. Avea'yı aradığımızda kesinlikle ilgilenilmeyip Teknosa'yı aramamız gerektiğini muhatabımızın Teknosa olduğunu söylüyorlar.

Bugün Teknosa'yı aradığımızda problemin Avea dan kaynaklandığını Avea'yı aramamız gerektiğini söylediler. Ayrıca Avea sistemsel bir arıza var o yüzden bu hediye çeklerini işleme sokamıyoruz diyor. Avea, müşteri memnuniyetine önem vermezse aboneler çoğalmaz, azalır.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  11:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Tuğba Ç.
  22 Kasım
  11:30

  21 Kasım'da Avea, cep telefonuma teknosa hediye çeki şifresini göndermiştir. Umarım hediye çekini kullanırken bir sorunla karşılaşmam.
  Teşekkür ederim.

 • 16 Kasım
  13:44

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş