Avea Teknik Destek Basit Bir Sorunu Çözemiyor!

Muhammed Ahmet Ç. |

Avea Kapsamında süper ikili tarifeye operatör değişikliği yaptığımdan bu tarafa 4gb internetimi kullanamadım. 10 u geçkin teknik destek ekibiyle görüşmeme rağmen sorunun ne olduğunu hala çözebilmiş ve mağduriyetimi giderebilmiş değiller.

Her bağlandığımda tekrar tekrar aynı ayarları yaptırıp telefonunuzda sorun var diyorlar. farklı bir sim kartı telefonuma taktığımda sorun olmadığı. Sim kartımı farklı bir telefona taktığımda yine internet erişimi sağlayamadığımı belirtmeme rağmen çözümü sim kart değişikliğinde buldular. Değişiklik yaptığınız halde de sorun devam etmekte. Sağlıklı kullanmadığım bir hizmetin bedelini ödemek zorunda mıyım?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  15:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Muhammed Ahmet Ç.
  21 Mayıs
  17:30

  Klasik Mesajları boşverinde sorunuma çözüm üretin! Tabi o beceriye sahipseniz

 • 21 Mayıs
  15:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş