Avea Teklif Yapıp Yararlandırmıyor!

Berk İ. |

Avea yetkilileri, 13.10.2014 tarihinde sisteminizde kayıtlı bulunan telefon numarama emeklilerin beklediği paket Avea'da hemen kafamrahat yazıp 5555'e gönderin kafam rahat paketiyle her yöne 500 dk, her yöne 100 sms ve 100 mb internet sadece 24 tl ye sizin olsun. Üstelik bu paketteki haklarınız 30 gün yerine 60 gün geçerli! şeklinde bir mesaj attınız.

Ben de para yükleyerek kampanyaya katılım mesajı gönderdim ancak bir müşteriniz olarak doğum tarihim sizde olmasına rağmen (yaşım 47) " teklifimizden 50 yaş ve üzeri müşterilerimiz faydalanabilir " şeklinde sms ile cevap verdiniz. Şimdi soruyorum size bu mudur müşterisinin kaç yaşında olduğundan haberi olmayan Avea satış ve pazarlaması?

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  12:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ekim
  11:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş