Avea Tek Yönlü Kapanan Hat Açılışı!!

Umut Ozan K. |

Avea faturanı geç ödüyorsun diye tek yönlü kapanan, açıldığında ücret kesiyor. Bu benim başıma birkaç kez geldi. Yasal olmayan bir ücret tahsisidir bu. Daha önceden tüketici haklarına yapılan şikayetlerde Avea'nın haksız olduğu görülmüş ve Avea bu isim ile kestiği ücretleri geri ödemek zorunda kalmıştır.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  15:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Eylül
  10:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş