Avea Tek Yönlü Hat Açılım Ücreti.

Adem K. |

Avea operatörüne ait hat için 9. ve 11. aylarda tarafıma gönderilen faturalarda, sözleşmede olmayan ücretlerin faturalandırıldığını tespit ettim. Bahsi geçen ücret kalemi Tek Yönlü Kapanan Hat Açılım Ücreti (4,25 TL). Bahis aylarda fatura ödemelerini geç yaptığım için böyle bir ücret talep etmişler. Şikayetim üzerine yapılan incelemede bu ücretin sözleşmemde olduğunu iddia ettiler.

Muadil sözleşmeyi bulup bu ücretin sözleşmede olmadığını Avea yetkililerine belirttim. Belgeleyemedikleri bu ücreti talep edemeyeceklerini söyledim fakat Avea yetkilileri ısrarla bu durumun yasal olduğunu iddia ediyorlar. Bu haksız uygulamanın düzeltilmesi için mücadeleyi her platformda yapacağım.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  15:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ekim
  15:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş