Avea Taşıdığım Hattımda ki Bakiye mi Vermiyor!

Ahmet Oğuz Ç. |

Bimcell'de bulunan hattımı farklı operatöre taşıdım. Hattımda kalan bakiye mi alabileceğime dair SMS geldi. Web sitelerinden bilgilerimi ve IBAN numaramı girdim 15 gün bekledim iade yapılmadı. Telefonda kendilerine ulaştım çözüm sağlamadılar. Tekrar web sitelerinden IBAN numarası paylaştım ve telefonda kendilerine 2. defa IBAN yazdığımı bildirdim 15 gün beklememi söylediler ama yine iadem olmadı. Müşteri temsilcileri beni yanılttığı için ve Avea bu yanlışa çözüm yerine duyarsız kaldığı için son kuruşuma kadar onlardan alacağım. Acil iademi yapsınlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  13:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Nisan
  13:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş