15 Mayıs 2013

Avea Tarifeye Ek Cihaz Vermiyor!

Avea Müşteri Hizmetleri ıntouch2 kampanyasından Faturama ek Kartalcell Hattı ile Alırsınız dedi 2. aramamda hayır alamazsınız dedi Jet modem hattımla alır mıyım diye aradım evet alırsınız diğerleri düşük fatura ondan öyle söylenmiş denildi AİM e gittim hayır alamazsınız bunla da denildi sürekli bir hatalı bilgi verme silsilesi görüşmeleriniz dinlensin biz size dönelim hatalıysa cihaz verelim denildi.

5 hattım var tarifeye ek cihaz vermiyor birde reklam yapıyorlar zaten müşteri hizmetlerini arama ücretleri ile tarifeye ek yapıyorsunuz bari hatalı bilgi vermeyin hayır alamazsınız deseniz ben su an hiç bir şey yapmazdım adam oynatır gibi işi gücü bırak koştur.

Erol 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Erol18 Mayıs 2013

    Firma 2 Defa Beni Arayıp İçişlerinde Yaptığı Uygulamadan Bahsetti Bu Beni Neden İlgilendirsin Bana ne.. Müşteri Memnuniyeti İçin Varız Diyen AveA Müşterisine Ne Halin Varsa Gör Demektedir IT Biriminden Destek Alıp 1 Telefonu Çok Görmekte Tanımlama Yapmaktan Aciz Davranmakta Az Ödeme Yapana Defol Demektedir Genel Müdürlükten Arıyorum Diyen Yetkisi Olmayan Kişiler İle Muhatap Etmekte Yetkili Bir Kişiye Sorunu İletip Çözüme Kavuşturulamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Değil Müşteri Eziyetleri Merkezi 500 de 1 Sorun Çözüme Kavuşma Süreci 48 Saat değil 48 Gün dür. Tarifeye Ek 1TL Telefon İçin Reklam verirken, Tanıtım Yaparken Şu Tarifeler İçindir Demeyen Avea Müşteri Hizmetleri Çalışanlarınında Aklı Karışık Ve Hatalı Bilgiler İle Müşterilerini Oradan Oraya Savurmakta Avea Çok İyi Bir Operatör Ama Yönetilişi Yanlış Ve Hatalı..

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön