Avea Tarifemin İki Katından Daha Fazla Gelen Fatura!

Tuğba U. |

Avea Faturalı hatta daha birkaç ay önce geçtim, muhteşem 15'li tarifeyi kullanmaktayım.
Faturamın KDV'siyle birlikte 20 lira gelmesi gerekirken, mart ayı faturamın 48.50 olduğunu öğrendim. Hiçbir şekilde anlam veremediğim bu tutarın açıklanmasını istiyorum, tarifemin iki katından daha fazla gelen faturayı kim açıklayabilir?

İlk iki yada üç ay makul sınırlarda gelen faturanın ardından bu nasıl olabilir? Üstelik taahhütlü olması nedeniyle tarife değişikliği yada iptali yapamıyorum. Müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşmak mümkün değil zaten! Avea hakkında kulaktan dolma bilgilere inanmayıp, faturalı hat almakla hata ettiğimi anladım, yetkililer lütfen hemen bu işe bir çözüm bulsun!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  10:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Nisan
  12:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş