Avea Tarifemi Güncelleyemiyor!

Nuray K. |

2 yıldır Avea'lıyım kaç kişinin daha Avea'lı olmasına sebep oldum fakat şimdi taahhüt sürem doldu toplam 3 hattımız var kullandığımız 2'sine aynı tarifeyi güncelliyorlar fakat benim kullandığım numaraya indirim görünmüyor diyorlar.Bu duyduğum son derece garip ve adaletsizce ve bu konuda yapacakları bir şey yokmuş.Yani koskoca Avea benim tarifemi güncellemekte çaresiz kalıyor. Bende mecburen istemeyerek de olsa başka operatöre geçmek zorunda kalıyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  12:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Haziran
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş