Avea Tarifemi Değiştirmiyor!

Cezmi S. |

3 adet faturalı hat sahibiyim. Bunlarda ikisi öğretmen (kamu hattı).Şikayetçi olduğum 0.553.425 **** nolu hattı da daha önce kamu hattı olarak kullanıyordum. Bu hat için Akıllı kamuya geçmek istedim. Telefonla müşteri temsilcisini arayınca Avea iletişim merkezine gidip kimlik fotokopisi ve form doldurmamı istedi.

Sebep 1 yıldan fazla farklı tarife kullanmışım. Bende 15 gün önce Avea İletişim merkezine gittim denileni yaptım. Ertesi gün cebime olumsuz mesaj geldi. Avea müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi söyledim. Dönen olmadı. Neden Avea tarifemi değiştirmiyor. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  13:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mart
  20:54

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş