Avea Tarifemi Değiştirince Ceza Geldi!

Serhat Y. |

2013 Temmuzda bitecek olan taahhütlü kampanyasına katılmıştım.Geçen sene Kamu Plus tarifesine geçtim ama hiçbir sorun yaşamamıştım.Bu Nisan ayına kadar Kamu P. tarifesini kullanırken Süp. İkili 4GB Tarifesine SMS ile tarife değişikliği yaptım,mayıs ayında
218 TL fatura çıkarıldı.

Bu işlemi yaparken hiçbir uyarı mesajı almadım. Başka zamanlar, istemediğim halde bir yığın reklam aramasına maruz kaldığım halde, mağduriyetime sebep olacak bir konuda bir SMS gönderilmemesini adı geçen şirketin hatasına yorsam sanırım haksızlık etmiş olmam. Ayrıca yaptığım işlemin geri alınmasının da söz konusu olmadığı belirtildi. BTK’ya şikâyet ettim ama nafile temmuza kadar bu haksızlık devam edecekmiş.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  17:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Mayıs
  12:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş