Avea Tarifemi Benden İzinsiz 12 Ay Daha Uzatmış!

Nejat Y. |

Geçen sene bugün S.E.Ç. paketine abone oldum. Bugün aboneliğimin bitmesi gerekiyordu bitmedi. Geçen Çarşamba bağlılık indiriminden %15 indirimle yararlanabilirsiniz mesajı gelmiş umursamamıştım 3 gün sonra 12 daha bu tarifeyi indirimli bir şekilde kullanabilirsiniz diye mesaj geldi.

Aradım müşteri hizmetlerini iptal dilekçesi doldurduğunu 2 gün içinde haber vereceklerini söyledi. Şimdi ise aboneliğimin yenilendiği mesajı geldi. Benden onay almadan bu işlemi gerçekleştirdiği için Avea şirketinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  12:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Nejat Y.
  02 Şubat
  03:04

  Tarife yenilemenin iptal edildiği söylendi ancak hangi aydan sonra fatura gelip gelmeyeceğini tam açıklayamadılar.

 • 28 Ocak
  11:35

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş