20 Temmuz 2013

Avea Tarifeme Sözleşmede Belirtilenden Çok Fazla Fatura Gelmesi!

Ben 12 veya 13 Haziran 2013'de Avea'da 500 dk ve sınırsız internet paketi karşılığında bir yıl taahhütlü 32.00 TL'ye sözleşme yaptım. Sözleşme yaparken bayiye özellikle sordum farklı bir ücret gelmesin diye bayi 1.5 TL bir ücret yansıyacağını onun dışında herhangi bir ücret yansımayacağını 3 ile 6 gün içerisinde yeni tarifeme geçeceğimi belirtti.

19 Temmuz'da Avea'dan gelen telefonda haziran faturamın 130 TL olduğu bunun internet kullanımından kaynaklandığını 75 TL indirim yapmak istediklerini belirttiler. Ben sözleşmedeki faturamın gelmesi için itiraz etmeme rağmen düzeltme yapılmadı.

Şimdi buradan Avea Genel Müdürlerine soruyorum bu nasıl bir anlaşma bu nasıl bir tarife ve nasıl bir fatura. Sözü fazla uzatmadan faturamın sözleşmemde yazıldığı gibi düzeltilmesini ve bu mağduriyetimin bitirilmesini ivedilikle talep ediyorum.

İsmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 26.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön