Avea Tarifemde Sorun Var!

Sevda Ü. |

Avea kamu hattı kullanmaktayım. Faturalı tarifem 3000 dakika şebeke içi ,657 dakika her yöne olmak üzere 42.50 TL idi.Fakat iki aydır şebeke içi sadece 200 dakika konuşabiliyorum sonrası da tarifem üzerinden ücretlendiriliyor.Faturam 46 TL'nin altında gelmiyor aylardır.

Müşteri hizmetlerini arıyorum ama canlı bir görüşme bile yapamıyorum çünkü her şeyi tuşlayarak dinlemekten başka seçenek bırakılmamış Avea müşterilerine.Avea'nın kendi sitesinde bile sorunumu çözecek maddeler konmamış.

Üstelik sorgulattığımda tarifem benim bildiğim gibi görünüyor.Ama aldığım sms'ler şebeke içi aylık 200 dakikam olduğunu gösteriyor ve dakikalarım buradan gidiyor.Sorunumun giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Web Bilgilendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  12:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş