Avea Tarifem Yenilendi Fakat İnternet Yok!

Merve Ö. |

Daha önce hattımda internet paketim vardı ve kullanıyordum. Bir aydır hattınızda tanımlı internet paketi yok diyor 9333. Avea müşteri hizmetlerini aradım ve söylenen paketin bittiğiydi. Tarifem yenilendi fakat internet yine yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum bir güzel sinyal sesinden sonra zaman geçiriyorlar fakat bir türlü bağlanamıyorum hat düşüyor geri de dönmüyorlar nasılsa para yansıyacak faturama.

Böyle bir operatör daha yok 25 tl sabit ücretli faturam sırf bu 500ü' aramaktan 39 tl geldi. Üstelik hattan düşürüp dönmüyorlar bile. Ben tekrar eski operatörüme geçeceğim. Tarife fiyatlarına rağmen bildiklerini okuyup faturaları kabartıyorlar

Etiketler :

Erişim Paket-Tarife Başvuru Çağrı Merkezi Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  14:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Aralık
  13:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş