Avea Tarifem Hesabımda TL Olduğu Halde Yenilenmiyor!

Mesut E. |

Avea tarife fiyatı 23 TL deyip ve hesabımızda 23 TL bakiye karşılığı tarifeniz yenilenecek diyor fakat yenilenmiyor neden 24 TL olması gerekiyormuş. Söyledikleri tarihte tarifeyi yenilemiyor, daha sonra TL'ler eksilince hata bizde oluyor. Kapsama alana dar bir yer, koskoca ilçede oturuyoruz evimizde çekmiyor. Müşteri hizmetlerini aradım görüşmen hep yarım kaldı, arama sonlandırıldı ama benden 60 kuruş kesiyor her defasında.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  16:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mesut E.
  20 Temmuz
  13:21

  sorunlarla yine ilgilenilmedi yine dinlendi sadece

 • 13 Temmuz
  17:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş