Avea Tarifeden Fazla Fatura Gönderiyor!

Ramazan Ö. |

Avea faturalı hattım vardı normal tarifeden sürekli yüksek bedel geliyordu ve en sonunda faturayı iptal ettirdim ve tl'ye geçiş yaptım ve 99 TL fatura geldi Gerçekten bu Avea'dan soğudum. En yakın zaman da bütün sosyal medya ve tv kanalları aracılığı ile Avea'nın bütün yaptıklarını bütün herkese duyuracağım ve reklamlardaki gibi de her yerde çekmiyor. Şehrin merkezinde bile akıllı telefonda ne internet ne normal hat çekmiyor Bu kadar kalitesiz bir hat olamaz ya!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  16:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Temmuz
  14:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş