Avea Tarife ve Sistem Hataları.

Yasin H. |

19.07.2015 tarihinde Avea'dan yeni bir hat aldım ve arkadaşım 20.07.2015 sınırsız ikili paket yaptı. Gece sürenin dolduğuna dair mesaj geldi ve sabah ben paketi yenilemek istedim. Bana seçtiğiniz numara paketten faydalandığı aynı dönem içerisinde birden fazla kullanılamayacağı mesajı geldi. Arkadaşım paketi iptal ettikten sonra tekrar attım mesajı ve tekrar aynı mesaj geliyor.

Müşteri hizmetlerini aradığımda süresi dolmuş dedi fakat kendisi de yapamadı ve sistemsel hata var 24-48 saat içerisinde dönecekler dedi. Arkadaşımda müşteri hizmetlerini aramış paketi iptal ettiyseniz yenilenmez demiş, daha müşteri temsilcisi sorunu bile anlamamış. Hiçbir ücret alınmadan hatanızı düzeltmenizi istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  13:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Yasin H.
  20 Ağustos
  14:25

  Merhaba,

  otomatik cevap yazmak yerine çözüm odaklı olabilirsiniz.
  Müşteri hizmetleriniz çözebilse bu yazışmayı yapıyor olmazdık.
  Sadece paketimin süresi bitti ve yenilenmiyor.
  İsimimden Avea hat bilgilerime ulaşabildiniz mi?

  Saygılarımla

 • 20 Ağustos
  12:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş