Avea Tarife Ücretleri!

Ali Oğuz C. |

3 yıldır düzenli ödemesini yapan faturalı Avea müşterisiyim. Taahhüdüm yada herhangi bir bağlayıcılığım yok. Avea'nın avantajlı tariflerinden faydalanmak için aradığımda , avantajların sadece yeni abone yada numara taşıyanlara olduğunu öğrendim.

Öyle ki numara taşıyana 37,5 TL olan prime mini tarifesi 3 yıllık abone olduğum için bana 80 TL BU KADAR FARK KABUL EDİLEMEZ. Eşsiz tarife numara taşıyana 24,5 TL bana 33 TL !!!

Eski abonelerini elinde tutmak adına hiçbir şey yapmayarak numaramızı taşımaktan başka bir şans bırakmayan AVEA'yı kınıyorum. Numaramı taşıyarak yasal süre sonunda tekrar dönerek 80 TL lik tarifeyi 37 TL ye almak gibi bir duruma beni düşürdüğünüz için tebrikler.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  10:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Eylül
  12:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş