Avea Tarife Ücreti!

Ali Ç. |

Eylül 2015'te 0553 271 10 ** no.lu hattıma 29 TL'ye çok net paket yapılabileceğine dair mesaj geldi. Ayrıca 35 TL'ye aynı paket için mesaj geldi. TL yüklemeden önce müşteri hizmetlerini aradım ve 29 TL'ye yapılacağına dair teyit aldıktan sonra Mersin Palm City AVM Avea bayiinden lira yüklemesi yaptım. Tarife ücreti 35 TL olarak kesildi.

Müşteri hizmetlerine başvuruda bulundum. Fazladan kesilen 6 TL yeniden hattıma yüklendi. Ekim 2015 te tarifem için yeniden lira yüklemesi yaptım. Tarife yine 35 TL olarak kesildi. Her ay 6 TL fazladan mı yükleme yapmam mı gerekiyor? Müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım. Yanlış yönlendirme olmuş dendi. Bunun sorumlusu ben miyim?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  14:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ekim
  10:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş