Avea Tarife Tutarından Fazla Para Ödenmesi.

Oguz B. |

15/01/2015 tarihinde 60 TL tutarında olan aile tarifine geçiş yaptım ancak son 5 ayda bu yana kadar en az ödediğim fatura 86 TL'dir. Avea müşteri hizmetlerinden bilgi almak istediğimde sistemde öyle yüksek fatura gözükmemektedir diye saçma bir bilgi vermektedir.

Bu fatura tutarları Mobil sitede gözüktüğü halde müşteri hizmetlerinde görememeleri çok saçmadır. Sorduğum sorulara cevap doğru düzgün alamıyorum. Artık Avea hattımı kapattıracağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  12:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ağustos
  11:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Oguz B.
  28 Ağustos
  10:54

  Ayrıca Faturasını yatırdığım hattımı müşteri hizmetlerini aramadan açtıramıyorum ve her seferinde sistemsel bire sorun olduğunu söylüyorlar. Nasıl bir sistemse artık her seferinde aynı cevap veriliyor