Avea Tarife Sorunu!

Ömer D. |

Dün üçlü fırsat 2 GB paketimi iptal ettim ve yenilenmeyeceğine dair onay mesajı geldi. Bugün kontör yükledim iptal ettiğim üçlü fırsat 2 GB paketi 27 TL karşılığı yenilendi. Müşteri hizmetlerini aradım programlarımızda sorun var daha sonra arayın, bir şey yapamayız denildi. Programlarınızda sorun varsa müşterinize yardımcı olamıyor musunuz. Akşamda " hattınızda 30 TL olmadığı için üçlü fırsat 2 GB paketiniz tanımlanamamıştır. Paketi tekrar alabilmek için yeterli yükleme yaptıktan sonra fırsat2gb yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. " mesajı geldi. Ne 30 TL'sı bu anlamadım. İptal olan paket için alınan 27 TL'yi iadesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer D.
  27 Nisan
  20:11

  Sorun cozulmedi. Operatoru degistirecegim. bye bye aveaaa

 • 21 Nisan
  11:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.04.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Nisan
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş