Avea Tarife Kendini Yenilemiyor!

Ahmet U. |

Akıllı tarife kullanıyorum her yöne 5 TL 60 dakika kontur yüklediğim halde tarife kendini yenilemiyor, müşteri hizmetlerini aradım müşteri temsilcisinin de konuyla ilgili bilgisi yok yapamadı, bilen birisine yönlendirmesini istediğimde aldığım cevap buradan yapamıyorum, kapatıp tekrar arayın oldu. Şimdi arama yapıp konturları bitirmek istemiyorum. Tarifenin yenilenmemesi halinde VOdafone'a geçiş yapacağım, bilginize.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet U.
  20 Ağustos
  14:21

  Pttcell e taşıdım hattımı

 • 20 Haziran
  16:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet U.
  18 Haziran
  11:25

  Hala problem çözülmedi... Hattaki liralar bitsin başka hatta geçiş yapacağım. Tebrikler Avea

 • Ahmet U.
  12 Haziran
  12:38

  Bugün de mesaj geldi mobil öğrenci tarifesine hoşgeldiniz diye ben sizden mobil tarifesine mi geçmek istedim yapamıyorsanız olmuyor deyin başımızın çaresine bakalım

 • 09 Haziran
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş