Avea Tarife Faturası 2.5 Kat Geliyor!

Hüseyin B. |

Coşturan tarife üyesiyim. Tarife 9 TL fakat hattı hiç kullanmadığım halde 21 TL fatura gönderiyorlar. Müşteri hizmetlerini arıyorum GS Mobile'a yönlendiriyor. GS Mobile'ı arıyorum telefona bakan bile yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin B.
  07 Eylül
  13:48

  Coşturan tarife üyesiyim. Tarife 9 TL fakat hattı hiç kullanmadığım halde 21 TL fatura gönderiyorlar. Müşteri hizmetlerini aryorum gs mobile a yönlendiriyor. gs mobile i arıyorum telefona bakan bile yok. Hiçkimseye bu iki firmayı kullanmasını tavsiye etmem

  Allah ellerine düşürmesin

 • 07 Eylül
  12:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Eylül
  09:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş