Avea Tarife Dışı Ücretlendirme Yaptı!

Ahmet K. |

Avea'nın kamu mega tarifesine geçiş yaptım.Aylık 28,5 tl olduğu söylenildi.Her nedense geçen ay 42,5 bu ay da 73,5 tl fatura ödedim.Faturamın yüksek gelmesi ile ilgili müşteri hizmetlerini aramak istedim.Ancak onlarda ücretli, müşteri hizmeti sunan bir kişi yok karşınızda 444 1 500'ü arıyorsun personele ulaşmak zor. İlk önce 3'e bas sonra 0'a bas falan filan.Arkadaşlar kazara müşteri hizmetleri ile görüşüyorsun o da diyor ki siz özel hizmet sunan bir üyelik abonesi olmuşsunuz. Ben adliyede çalışan bir devlet memuruyum böyle sistem görmedim.

Etiketler :

Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  12 Mayıs
  08:46

  Avea faturamda kullanmadığı 50 TL için hiç bir çözüm üretmedi.Hakkımı hukuki platformda arayacagım.Tavsiywm avea kullanmaya geçmeden önce bi daha düşünün

 • 11 Mayıs
  15:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Mayıs
  13:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş