16 Mart 2013

Avea Tarife Değiştirmişim!

Avea 28 şubatta bana bir fatura kesti. Tam 575 TL. hemen arayıp sordum. Tarife değiştirmişsiniz dediler, halbuki böyle bir talebim olmamıştı. İtiraz etmek için müşteri hizmetlerini aradım. İnceleyip en geç 48 saat içerisinde döneceklerini söylediler, bir hafta geçti dönen olmadı. Tekrar aradım döneceğiz dediler, yine dönmediler.

Tam beş defa aradım ama hiç umursamadılar. 17 gün oldu, 17 günde yargıtay olsa incelemesini bitirirdi. Bugün faturamın son günü idi, faturamı yatırdım ve hattımı kapattım. Yarın da operatörümü değiştiriyorum. Şahsıma ait kontörlü hattımı pazartesi kapattırıyorum. Eşimin Avea hattını da pazartesi veya salı kapattırıyoruz. Elveda Avea.

Sebahattin 38 Okunma

Cevaplar

 • Sebahattin 20 Mart 2013

  17.03.2013 diyorsunuz. Ben de size diyorum ki; 28 şubat niree, 17 mart nire. Bu arada benim sizi beş defa aramamı ve her defasında 48 saat içerisinde size dönülecek denmesini saymıyorum bile. 17 mart önemli, neden çünkü faturamın son ödeme tarihi 15 mart ve ben 15 martta 575 tl faturamı yatırdım. 16 martta da hem kendim hem de eşim için operatör değişikliği talebinde bulundum, ayrıca 16 martta şikayetvar.com adresine yazdım. Bütün bunlar olduktan sonra 17 martta bana dönseniz ne olur dönmeseniz ne olur. Geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye. Unutmadan mahkeme aşaması daha başlamadı. Başlayınca eminim beni daha çok arayacaksınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Sebahattin 20 Mart 2013

  Hala aynı hikaye, siz bu çalışmayı 28 şubatta başlatmıştınız, 48 saat sonra döneceğiz dediniz ve bu olay tam beş defa tekrar etti. 17 gün geçti dönmediniz. Ne zamanki ben 575 tl faturamı yatırıp başka bir operatöre hattımı taşımak için başvurdum o zaman döndünüz. Ama iş işten geçti. Kendime ait iki adet ve eşime ait hattımı taşıdım. Sırada anneme ve kardeşlerime ait dört hat var. Bütün tanıdık tanımadık eş, dosta anlatmak da cabası.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön