Avea Tarife Değiştiremiyor.

H.ibrahim D. |

26.05.2014 tarihinde süresi dolan tarifem için Avea kurumsal yetkili bayisi olan Eskişehir Engiz iletişime gittim. Kendilerine açık bir şekilde tarife değiştirmek istediğimi belirttiğim halde beni 4441500 hattınıza yönlendirdi. Çağrı merkezinizden M. hanımla yapılan görüşmede tarife değişikliğimi belirttiğimde kendisi Basicell 30 tarifesine geçemeyeceğimi belirtti.

Sizin yetkili bayinizdeki çalışanlar mı yetersiz yoksa çağrı merkeziniz mi bilmiyorum ancak benim sorunumu hiç bir çözüm bulunmadı. Acil olarak yetkili bir kişi ile görüşmek istiyorum ve sorunumun bir an evvel çözüme kavuşturulmasını istiyorum. Ayrıca daha kendi sitenizdeki şikayete dahi katlanamıyorsunuz.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • H.ibrahim D.
  01 Haziran
  14:49

  Aman kardeşim birşey başlatmayın siz. Daha çok ortalığı karıştırıyorsunuz. Ben sorunumu MetroCity deki AVEA merkezinden çözdüm. Eğer orasıda birşey yapamayız deseydi bir daha AVEA kullanmazdım. Bir tarife için 5 tane mağaza ve çağrı merkezinizde oyalanmaktan sıkıldım. Neyse allah size beni muhtaç bırakmasın...

 • 28 Mayıs
  14:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • H.ibrahim D.
  27 Mayıs
  13:53

  yardımcı olamıyorsunuzki 500 veya 4441500 arasak ne değişecek anlam veremiyorum.

 • 27 Mayıs
  12:34

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş