Avea Tarife Değişiklikleri Hakkında!

Peak T. |

Yaklaşık 8 aydır Avea hattı kullanıyorum. Tarifem bol kepçe paketiydi. İnternet üzerinden paketimi daha uygun bir pakete değiştirmek isterken yanlışlıkla saç 2gb 1000 dk paketine geçiş yaptım. Hemen 500 Avea iletişi aradım. Fakat bana bu konuda 31 gün boyunca işlem yapamayacaklarını sistemin kabul etmeyeceğini söylediler. Ancak bir üst pakete geçilebileceği belirtildi. Sistem yukarıyı kabul ediyor ancak aşağılara izin vermiyor. Birde bu hemen müdahale edilmiş bir durum. Yani sizin anlayacağınız sizin iletişiminizi düşünen yok bize para fazla gelsin de millet ne yaparsa yapsın düşüncesi hakim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  09:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Ağustos
  13:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş