Avea Tarife Değişikliğine İzin Verilmiyor!

Halil O. |

Abim Avea faturalı tarifedeydi. Abimi aile tarifesine ortak etmek istedim. Gerekli mesajları gönderdim, ancak Aile tarifesine ortak olamayacağı cevabı geldi. Ben de müşteri hizmetlerini aradım. Abim 2012 yılından beri Avea'da imiş, kullandığı tarife kapanmış, dolayısıyla siz başka bir tarifeye geçin ve 31 gün bekledikten sonra Aile tarifesine geçebilirsiniz dendi. Allah aşkına bu kadar mantıksız bir şey olabilir mi? Başka tarifeye geçebiliyor da nasıl Aile tarifesine ortak olamıyor? Lütfen mantıklı bir açıklama yapın sayın Avea yetkilileri.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  15:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Halil O.
  19 Temmuz
  22:05

  Zaten belirttiğiniz numaraları defalarca aradım. Hiçbir sonuç alamadım. 5 gün önce beni arayan müşteri temsilcisi 10 dk sonra sıkıntınız halledilecek demişti. Ama 5 gün oldu, hâlâ bir gelişme yok...

 • 13 Temmuz
  12:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş