Avea Tarife Değişikliğine Ceza Kesiyor!

Mehmet Zahid S. |

Yaklaşık 5 yıldır Avea abonesiyim 23/11/2011 tarihinde 2 yıl taahhütte bulunarak bir telefon almıştım Yaklaşık bir hafta önce TV reklamında gördüğüm bir tarifeyi beğendim ve telefonumdan mesaj atarak o tarifeye geçiş yaptım. Normalde her ay 65 TL gelen faturam 213 TL geldi. Nedeni ise 2 yıl önce aldığım telefonun cezası idi. Aynı operatörün başka bir tarifesine geçtiğim için telefonun parası ve üstüne ceza parası istiyorlar.

Tarife değişikliği yaptığımda böyle bir durum olacağına dair hiç bir bilgilendirme almadığım halde , tarife değişikliğimin iptalini istedim. Zaten bir ayım kalmış ama onuda reddettiler. Mağduriyetimin giderilmesi için gereğinin acilen yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Zahid S.
  16 Ekim
  10:34

  evet aradınız ve biz sizden hak etmediğimiz bu parayı söke söke alacagız dediniz çok güzel bir cevap verdiniz avea'yada yakışan budur zaten. bu tutumunuzdan hiçbir şekilde memnun değilim en kısa zamanda avea'yı tüketici haklarınada şikayet edeceğim.

 • 16 Ekim
  10:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Zahid S.
  04 Ekim
  20:18

  Bugün müşteri hizmetlerinden aradılar ve bu konuya ilişkin çözüm olamayacagına bu parayı benden kesinlikle tahsil edeceklerini söylediler, şu anki tarifemin daha yüksek ücretli olmasına rağmen, benim tarife işlemi değişikliğimi iptal edin dememe rağmen , hayır bu işlemi gerçekleştiremeyiz dediler ve problemimi çözmediler, ben yorumu şikayetvar.com üyelerine bırakıyorum, bundan sonra avea operatörünü kullanacaklarada bir daha düşünmelerini tavsiye ediyorum. Şikayetvar.com yöneticilerinede çok teşekkür ediyorum bu hizmetlerinden dolayı, şikayetimin avea bölümünde sürekli yayınlanmasını rica ediyorum.

 • 03 Ekim
  09:25

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş