06 Eylül 2013

Avea Tarife Değişikliğine Ceza Kesiyor!

2012 Aralık ayında Avea İn Touch marka telefon alarak 24 ay taahhüt verdim. Tarifem üzerinden ücretlendirme yaptılar, yarısını kredi kartımdan çektiler. Daha sonra müşteri hizmetlerine Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifesine geçmek istediğimi belirttim, yine hattım Avea başka bir hat değil dedim ama yok olmaz ceza işliyormuş.

Telefon 360 TL ben bunun yarısını zaten ödedim taahhütü bozdurmak istersem 286 TL ödeyecekmişim. İşte Avea'nın yıllardır müşterisi olan faturalarını düzenli ödeyen bir müşterisine reva gördüğü muamele bu. Başka bir hatta geçmiyorum yine Avea'dayım 5 yıl taahhüt ver deseler veririm. Sorunumu çözmezlerse taahhüt bitiminde Avea'da benim için biter.

Mustafa 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 09.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mustafa 09 Eylül 2013

    Aralık 2014 de avea taahhütüm bitecek bu süre bitiminde hemen hattımı taşıyacağım, kendi müşterisine saygısı olmayan, hizmetleri anca reklamdan ibaret olan bir firma ne kendim kullanırım ne çevremdekilere kullandırırım artık!

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön