Avea Tarife Değişikliğinden Sonra Taahhüdün Cezalı Ödenmesi!

A.selam Ç. |

Avea dan 5 gb aşımsız jet modem internet aldım (0507 842 . . 86) Bayinin anlatımına binaen seçtiğimiz yanlış tarifeden (12'den 12'ye) hiçbir şekilde faydalanamıyoruz. Şu anki tarifeyi, taahhüdü devam ettirerek ücreti aynı veya daha yüksek olan tarifeye geçmek istedik.

Cezai müeyyide ( 100 tl ) uygulanacağı söylendi. Bir anlam veremedim. Çocuğumun ders çalışmalarında faydalanması için aldığım internetten tarifenin saatleri uymadığı için hiçbir şekilde faydalanamıyoruz. İşin ilginç tarafı defalarca aramamıza rağmen ilk aramada tamam denilmesine rağmen koskoca AVEA (????) BU SORUNU ÇÖZEMEDİ . Ayrıca İki ayrı Avea faturalı hattım var onları da değiştirmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  12:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mart
  15:55

  Sayın Yetkili ,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş