Avea Tarife Değişikliğinden Dolayı Fazla Fatura Gönderdi!

Murat A. |

Daha önceleri Avea operatörünü kullanıyordum ve Kamu 657 plus tarifesi üzerinden anlaşmalı olarak bir telefon satın almıştım. Daha sonraları tarife değiştirmek istedim ve Avea müşteri hizmetlerini arayarak isteğimi belirttim.

Bu değişiklik sonucunda bana ek bir ücret yansıyıp yansımayacağını defaatle müşteri temsilcisine sorduğum ve herhangi bir ücret yansımayacağının cevabını aldığım halde ay sonu 350 TL'lik fatura gönderdiler.

Konunun Avea tarafından incelenmesinden sonra benim haklı olduğumu, yanlışlığın müşteri temsilcisinden kaynaklandığını belirten bir mesaj atmalarına rağmen para iadem yapılmadı.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  08 Ağustos
  01:12

  07.08.2014 tarihinde AVEA ile tekrar görüştüm ve para iadesinin mümkün olmadığını bana ilettiler... Operatör hizmetleri ve özellikle müşteri odaklı hizmet konusunda ciddi derecede sıkıntılı ve her gün AVEA kullanan arkadaşlarımın şikayetlerini duydukça iyi ki vazgeçmişim dediğim bir firma...Devlet memuru olmama rağmen başka bir operatör kullanmayı tercih ettim.

 • Murat A.
  25 Temmuz
  02:27

  Müşteri hizmetlerini aradığımda başka bir hat için talep oluşturulduğu şeklinde bilgi verildi.. Halbuki 6 yıldır aynı hattı kullanıyorum ve bahsettiğim sıkıntım da aynı hatla alakalı sıkıntıydı. Ve diğer hatlarımda fatura ile ilgili bir sıkıntım olmamıştı.. Yeni bir talep formu oluşturuldu ve sonucu bekliyorum...

 • 23 Temmuz
  00:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.07.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Temmuz
  12:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş