Avea Tarife Değişikliğinde Engel Çıkarılıyor!

Cihan S. |

11.07.2013 günü Kamu Plus 657'den EGM Mega Tarifesine geçmek için 500'ü aradım. 2011 yılında Kamu Tarifesine geçtiğimden şu anda EGM personeli olduğunuzu bilemem, görev belgenizle birlikte Avea satış mağazamıza uğrayın dediler. Maille şikayet ettim, ne yazık ki boş çözümsüz otomatik cevaplar verildi. Sabırla görev belgemle, Avea'ya gittim.

26.02.2014 tarihine kadar cihaz alımı taahhüdünüz var, tarifenizi değiştirirseniz 278 TL ödersiniz dediler. Bu nedir yahu? Ben Avea'da 2 yıl kalacağım diye taahhüt verdim, tarife değişikliği yapmayacağım diye değil. Tüketici Hakem Heyetine şikayet edeceğim. Taahhüdüm bitince hattımı taşıyacağım keza eşimin hattını derhal taşıyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  14:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Cihan S.
  04 Ağustos
  10:52

  Otomatik cevap değil, ÇÖZÜM İSTİYORUM.

 • 04 Ağustos
  01:17

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş