Avea Tarife Değişikliğimi Bayi Hatasına Rağmen Yapmadılar.

Önder Hakan T. |

Avea fenercell faturalı hattımdan avea faturalı eşsiz tarifeye geçmek istedim. bayi bana müşteri hizmetleri kanalıyla faturasız hatta geçmem gerektiğini, cezai bedeli olacağını söyledi bende kabul ettim ve faturasıza geçtim. bayiye gittiğimde 30 gün beklemem gerektiği söylendi ve bunun bilgisi bana verilmedi. sesli kamera kayıtlarını beraber inceledik bana söylenmeyen bu bilgiyi benim bilmem gerekiyormuş. ayrıca geçmek istediğim tarife bu ay sonunda abone alımına kapanıyor. bana zaten 30 gün sonra denilse ben faturasıza geçmem. konuyu müşteri hizmetlerine aktardım onlarda çözüm üretemedi. bende bakiyesiz etrafı arayamaz bir halde mağdur kaldım.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder Hakan T.
  31 Temmuz
  09:18

  kimsenin birbirinden haberi yok. iletişim yok. bir daha avea kullanmayacağım.

 • 23 Temmuz
  10:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Temmuz
  16:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş