Avea Tarife Değişikliği Yardım!

Soner O. |

53255260** numaramla parlementer tarifeye geçmek için referans buldum ve SMS yolladım lakin 31 gün geçmediği için 9230'dan red SMS'i aldım. Referans olacak kişi de olmadığı için başkasına referans oldu yani sistem hatası yüzünden tarifeye geçemedim. k

Konuşma kayıtlarında vardır müşteri hizmetleri 31 günlük süre dolunca yardımcı olalım dedi yarın 31 günlük sürem doluyor müşteri hizmetleri aracılığı ile tarifemin parlementer tarifeye geçirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner O.
  25 Ağustos
  10:54

  53255260** numaramla parlementer tarifeye geçmek için aracılığınızla şikayette bulunmuştum bugün Avea'dan arayıp yeniden referans bulmam gerektiğini söylediler oysa geçen ay referans bulup hata SMS i almam sebebiyle geçişim olmamıştı yeniden referans artık bulamayacağımı söyledim ve mğşteri hiz aracılığı ile tarifemin değiştirlmesini talep ettim inatla yardımcı olmuyorlar sonuçta alt tarafı bir tarife değişikliği daha önce hattım için emniyet hattında buna benzer bir durum yaşadım hata SMS i üzerine beni arayarak müşteri hizmetleri el ile geçişi tamamladı bu sefer aynı yardımı göremiyorum umarım bu sefer çözüm için yardımcı olunur.

 • Soner O.
  24 Ağustos
  17:03

  Çözüm üreten filan yok sanki bedava tarife istiyoruz olabilir mi böyle bir şey allah aşkına

 • 24 Ağustos
  16:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ağustos
  11:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş